طراحی سایت انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران - گروه تکتاز

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سایت انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران

طراحی سایت انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران با زبان های PHP , MySQL , AJAX , HTML , CSS انجام پذیرفته است . 

درباره انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران :

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران با گواهینامه ثبتی از وزارت کار و امور اجتماعی ، مورد تائید سازمان بین المللی کار ILO در ژنو، دارای گواهینامه عضویت در فدراسیون بین المللی موسیقیدانان FIM در پاریس می باشد
هدف انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران طبق اساسنامه مربوطه کوشش در جهت استیفای حقوق و خواسته های قانونی هنرمندان اعضاء از طریق ایجاد زمینه های مساعد بمنظور نیل به اهداف انجمن صنفی . حمایت ، دفاع و پشتیبانی از حقوق و منافع صنفی و حرفه ای اعضاء بطور اعم از طریق پیشنهاد و جلب پشتیبانی مراجع و سازمانهای دولتی و ملی می باشد.
کلیه هنرمندان واجد شرایط زیر می توانند به عضویت این انجمن در آیند.
سازندگان ادوات موسیقی ، مدرّسین ، نوازندگان ، آهنگسازان ، ترانه سرایان این زمینه و خوانندگان صرفاً مشمولین حِـرف و مشاغل آزاد موسیقایی در حوزه فعالیت انجمن صنفی با ارایه مدارک شناسایی معتبر هنری به تشخیص کمیته فنی و شورای شعر انجمن صنفی.

اهداف فدراسیون بین المللی موسیقیدانان FIM طبق اساسنامه مربوط متحد و یکپارچه ساختن اتحادیه های هنرمندان موسیقی کشورهای مختلف در یک سازمان جهانی با هدف حفاظت وارتقاء وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، هنری و منافع موسیقیدانان هم به عنوان اجرا کننده موسیقی و هم تهیه و تولید کننده ضبط اجراهای خود می باشد (مقصود کپی رایت)

مشاهده سایت انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران

تصاویر

ویدئو

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محدودیت زمانی فراتر رفت لطفاً یکبار دیگر کپچا را کامل کنید.