تبلیغات - گروه تکتاز

سبد خرید شما خالی است.

تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل در مرکز نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل توسط افرادی متخصص صورت می گیرد که به دلیل شرکت کردن در دوره های تخصصی تعمیرات و استفاده از ابزار به روز و پیشرفته توانسته اند تمامی ایرادات و اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری انواع لپ تاپ دل را برطرف نمایند. 

در نمانیدگی تعمیر لپ تاپ دل، ابتدا سوالاتی در ارتباط با نقص ها و مشکلات به وجود آمده در لپ تاپ توسط متخصصین ما پرسیده خواهد شد . 

پس از پرسش ها و بررسی های اولیه، نقایص لپ تاپ توسط متخصصین تعمیرات شناسایی شده و در صورت تائید و برآورد هزینه تعمیرات، با مالک لپ تاپ در میان گذاشته می شود تا مراحل تعمیرات آغاز شود.

پس از تعمیر سایر متخصصین حاضر در واحد تعمیرات شرکت دل نیز دستگاه را مورد آزمایش و بررسی قرار خواهند داد و بعد از آسوده خاطر شدن از سلامت لپ تاپ با مالک تماس گرفته خواهد شد.

تعمیر لپ تاپ دل

لپ تاپ دل جدید

زمانی که تصمیم به خرید لپ تاپ جدیدی دارید! معمولا انتخاب لپ تاپی با دوام، مقرون به صرفه و با کیفییت یکی از دشوار ترین کار ها به حساب می آید.

شاید در ابتدای کار تصور کنید می دانید چه می خواهید، اما هنگامی که تصمیم به خرید لپ تاپ می گیرید…. انتخاب لپ تاپ مناسب شما از میان طیف گسترده ای از برند ها و لپ تاپ ها تقریبا شما را سردرگم کرده و ممکن است زمان بسیار زیادی را برای تحقیق و جست و جو از شما بگیرد.

امروز ما در تلاش هستیم بهرین، با کیفییت ترین و مقرون به صرفه ترین لپ تاپ های دل در سال 2022 را به شما عزیزان معرفی کنیم.

پس با دلیران (اولین و معتبر ترین نماینده رسمی شرکت دل در ایران) همراه باشید.

لپ تاپ دل جدید

تعمیر فن لپ تاپ دل

همونطور که می دونید فن به دلیل نقش مهمی که در خنک سازی و تنظیم دمای قطعات لپ تاپ دل دارد، در صورت خرابی می بایست در سریع ترین زمان ممکن تعمیر شود.

اگر نسبت به تعمیر فن لپ تاپ دل بی توجه باشید و یا با تاخیر فن لپ تاپ دل را تعمیر کنید! باعث می شود تا دمای درونی لپ تاپ بالا رفته و گرمای تولید شده توسط لپ تاپ به سایر قطعات آسیب وارد کند و زیان های جبران ناپذیری به لپ تاپ وارد کند.

تعمیر فن لپ تاپ دل

تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل

خراب شدن مادربرد لپ تاپ دل نیز مانند دیگر قطعات این دستگاه دارای نشانه هایی می باشد که به مشاهده آنها می توانید فرض را بر این بگذارید که این قطعه خراب شده و به دنبال عیب یابی و تعمیر مادربرد لپ تاپ دل باشید!

در صورتیکه مادربرد لپ تاپ دل شما دچار نقص و یا خرابی شد!!؟ در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل دو راه کار به شما ارائه می گردد:

1- اولین راه تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل است که این فرایند به صورت زیر صورت می پذیرد:

پس از مراجعه شما عزیزان به مرکز تعمیرات لپ تاپ دل ابتدا تیم تشخیص و عیب یابی ایراد لپ تاپ شما را مشخص می کنند و پس از آن شما را به واحد مربوطه ارجاع خواهند داد.

در آنجا تیمی متخصص از تعمیر کاران حرفه ای لپ تاپ دل در ایران نظرات کارشناسانه در ارتباط با بهترین راهکار جهت تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل شما ارائه خواهند داد و پس از آنکه بهترین راهکار از سوی کارشناسان واحد تعمیر دل ارائه گردید! کارشناسان فرایند تعمیرات مادربرد لپ تاپ دل را آغاز می نمایند.

2- دومین راه تعویض مادربرد لپ تاپ دل می باشد

در صورتی که نظر کارشناسان واحد تعمیر لپ تاپ دل بر این باشد که تعمیر ماردبرد لپ تاپ دل شما امکان پذیر نمی باشد! راهکار بعدی تعویض مادربرد لپ تاپ است.

در این صورت عملیات تعویض مادربرد لپ تاپ دل با کسب اجازه از مالک دستگاه آغاز می گردد.

در نمایندگی تعمیرات دل (دلیران)، بایگانی جامع و کاملی از مدل های مختلف مادربرد فراهم شده تا مشتریان و کاربران عزیز بدون اتلاف وقت و کوچک ترین دغدغه ای نسبت به خرید مادربرد مورد نیاز خود اقدام نمایند.

در واحد فروش قطعات دل در شرکت دلیران شما می توانید با در دست داشتن نام و مدل مادربرد مورد نظر خود، این قطعه را با اطمینان از اصل و بودن آن خریداری نمایید.

× کارشناس آنلاین